Enter your keyword

Besimi juaj, Vlera jonë

ANNA Solutions eshte nje Kompani innovative e krijuar per te permbushur nevojat me te rendesishme te cdo lloj biznesi , per ta bere ate nje biznes te suksesshem ,me sherbime si Digital Marketing , Sherbime Financare , Dizajn&Ndertim Website , Reklamim

Digital Marketing

Digital Marketing eshte kthyer ne nje mjet te fuqishem qe ndikon drejtperdrejt ne promovimin dhe suksesin e nje biznesi .Digital Marketing eshte promovimi i produkteve ,sherbimeve dhe brandeve nepermejt nje ose disa mediave elektronike si facebook , instagram , google +, linkedin , twitter , etj .

Website & Design

Ne punojme pikerisht per tju ndihmuar te jeni jetegjate ne treg , duke plotesuar te gjitha nevojat tuaja , duke sjelle te ju websitin e duhur per biznesin tuaj , websitin e duhur ku ju mund te prezantoni produket apo sherbimet tuaja .Nuk ka rendesi cfare biznesi jeni , bar , restorant , klinike , zyre avokatie , hotel , ne ndertojme cdo lloj website

Shërbime Financiare

Kompania jone eshte krijuar qe ti jape zgjidhje biznesit per disa gjera njekohesisht dhe vetem nga nje bashkepunetor si ANNA Solutions , ne menyre qe mos humbase kohe duke u mare me disa kompani bashkepunuese njekohesisht, por mbi te gjitha biznesi te minimizoje kostot e tij duke kursyer pagen e nje ekonomisteje te brendshme .

Profesione të lira

Ne faqen tone www.anaasolutions.com i kemi kushtuar nje hapesite te vecante profesioneve te lira ku secili prej jush mund te prezantoje veten me nje kartevizite biznesi me te gjitha te dhenat qe nje individ ka nevoje per tju kontaktuar . Ju na kontaktoni te tjerat i bejme ne !

Sa te ndihmuam ne ate qe kerkoje? Nese te nevoitet informacion me i detajuar per sherbimin qe kerkon na kontaktoni dhe ne do ju japim gjithe te rejat me te fundit .

Kontakto
Digital Marketing
Website & Design
Shërbime Financiare
Profesione të lira

AFTESITE TONA

Na besoni suksesin e biznesit tuaj!

Fale nje stafi profesional dhe me experience te ANNA Solutions,ne vijme prane jush me nje shporte sherbimesh me zgjidhje konkrete per cdo kerkese tuajen ,duke ju ndihmuar te fokusoheni ne punen tuaj me te rendesishme KLIENTIN .Ne ju ndihmojme te rrisni te biznesin tuaj profesionalisht dhe te jeni sa me jetegjate ne treg

Dërgo Emailin Tënd

Për të rejat më të fundit

PSE DUHET TE NA ZGJIDHNI NE?

Kompania me inovative ne treg

ANNA Solutions eshte nje kompani multifunksionale e krijuar per te plotesuar nevojat maksimale dhe me te rendesishme te cdo biznesi , me kosto minimale .
Pse duhet te zgjidhni ne ?Sepse ne jemi krijuar duke menduar per nevojat tuaja , ne e dime shume mire se per cfare ka nevoje nje biznes , se ku has veshtirsite me te medha per te patur sukses ne treg .Fale nje pune disa vjecare ne tregun shqiptar me biznesin VIP , SHPK dhe biznesin e vogel kemi arritur te marim informacion mbi cdo problematike tuajen , dhe tani vijme prane jush me zgjedhje konkrete , jo me nje sherbim por me nje shporte sherbimesh

Nje nder pikat tona me te forta eshte korrektesia ne mardhenie me klientet tane dhe ne dhenien e sherbimeve qe ofrojme .Sherbim i dedikuar , korrekt , i shpejte

Ju mund te punoni i qete pa u stresuar , sepse punen e bejme ne .
Korrektesi
Nje nder pikat tona me te forta eshte korrektesia ne mardhenie me klientet tane dhe ne dhenien e sherbimeve qe ofrojme .Sherbim i dedikuar , korrekt , i shpejte .
Profesionalizem
Stafi i ANNA Solutions , eshte nje staf i profilizuar dhe me experience disa vjecare ne sherbimin qe ju merni prej tyre

Stafi i ANNA Solutions , eshte nje staf i profilizuar dhe me experience disa vjecare ne sherbimin qe ju merni prej tyre.

Blogu

Page 1 of 3 123
AlbanianEnglish
error: Content is protected !!
WhatsApp chat